آدام شف پوتین را متهم به حمایت از ترامپ کرد

به گزارش دانلود باران، فارس نوشت: رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه ای با متهم کردن مسکو به کوشش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد برای پوتین، ترامپ رئیس جمهور ایده آل آمریکا به شمار می آید.

آدام شف پوتین را متهم به حمایت از ترامپ کرد

آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه گفت که دونالد ترامپ هرگز مانع از مداخله روسیه در انتخابات آمریکا نشده است.

وی که با شبکه خبری ان بی سی مصاحبه می کرد، گفت: دونالد ترامپ هرگز روسیه را از دخالت کردن در انتخابات آمریکا منع ننموده است.

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا اضافه نمود: حتی فراتر از آن، مجموع اظهارات و اقدامات ترامپ تنها باعث تشویق روسیه به مداخله در انتخابات ما بوده است.

شیف با معامله گر، بی پروا و مضطرب توصیف کردن رئیس جمهور آمریکا گفت: برای پوتین (رئیس جمهور روسیه)، ترامپ رئیس جمهور ایده آل آمریکا به شمار می آید.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با شبکه بی بی سی تاکید نمود که خطر مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2020 از جانب روسیه و چین ودیگر کشورها یکسان نیست و تهدید مداخله روسیه و کوشش این کشور برای تقویت شانس پیروزی دونالد ترامپ بیشتر است.

پلوسی در پاسخ به سوالی درباره ارزیابی اطلاعاتی آمریکا در زمینه احتمال مداخله کشورهای خارجی از جمله پکن و مسکو در انتخابات آمریکا گفت: این تهدیدها برابر نیستند. روسیه 24 ساعته و هفت روز هفته برای مداخله در انتخابات ما فعال است. همان کاری که در انتخابات 2016 کردند.

دستگاه اطلاعاتی آمریکا اخیرا در بیانیه ای جدید بار دیگر ایران، روسیه و چین را به کوشش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم کرد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز 3 نوامبر(آبان 99) برگزار خواهد شد. اخیراً چند نماینده مجلس سنای آمریکا طرحی ارائه نموده اند که خواهان جلوگیری از دخالت ادعایی کشورهای چین، روسیه و ایران در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "آدام شف پوتین را متهم به حمایت از ترامپ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدام شف پوتین را متهم به حمایت از ترامپ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید