بلیت های نوروزی گران می گردد؟

به گزارش دانلود باران، قیمت بلیت های حمل و تقل نوروزی گران می گردد؟

بلیت های نوروزی گران می گردد؟

اسماعیل حسین زهی گفت: قرار بود پس از حذف محدویت مسافر در پروازها، قیمت بلیت هواپیما نیز به نرخ سابق خود بازگردد، نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه شرکت های هواپیمایی قیمت بلیت را نیز افزایش دادند.

وی ادامه داد: طی هفته های اخیر قیمت بلیت هواپیما 200 تا 300 هزار تومان افزایش یافته که به هیچ عنوان پذیرفته نیست. وزیر راه و شهرسازی به عنوان متولی این حوزه باید با جدیت به قیمت بلیط هواپیما ورود نموده و اجازه افزایش قیمت غیرقانونی به ایرلاین ها را ندهد.

وی تاکید نمود: علی رغم وعده وزیر راه مبنی بر ساماندهی نرخ بلیط هواپیما ظرف مدت یک ماه، شاهد نابسامانی در این حوزه و افزایش قیمت بلیط ها هستیم. لذا اعضای کمیسیون عمران در اولین فرصت، جلسه ای با این موضوع برگزار خواهد نمود.

عضو کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد: انتظار داریم دستگاه های نظارتی و مجموعه وزارت راه نیز به موضوع قیمت بلیط هواپیما ورود نموده و با تخلفات برخورد نمایند. این افزایش قیمت نه تنها در خطوط هوایی بلکه ریلی و جاده ای نیز مشاهده می گردد.

از این رو با توجه به اینکه در آستانه سال نو و ایام نوروز قرار داریم نباید شاهد افزایش قیمت مجدد باشیم. اجازه نمی دهیم قیمت بلیط هواپیما و قطار در ایام نوروز 1401 افزایش پیدا کند.

ابلاغ مصوبه محدودیت 60 درصدی پروازها به ایرلاین ها

میراکبر رضوی مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به شرکتهای هواپیمایی گفت: همه ایرلاین ها از زمان ابلاغ این مصوبه، موظف به رعایت 60 درصد در فروش بلیتهای داخلی در بازه زمانی دو هفته آینده هستند.

وی اضافه کرد: بسیاری از مسافران از ماه ها قبل اقدام به خرید بلیت هواپیما نموده و برای سفر خود برنامه ریزی نموده اند. با توجه به کمبود ناوگان هوایی و عدم امکان برقراری پروازهای فوق العاده برای شرکتهای هواپیمایی، امکان جداسازی مسافرین از یکدیگر وجود ندارد.(تسنیم)

منبع: تجارت نیوز

به "بلیت های نوروزی گران می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیت های نوروزی گران می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید