نجات یافته پرواز مرگ دوباره زنده ماند

به گزارش دانلود باران، تهران(پانا) - 28 نوامبر سال 2016 در تاریخ فوتبال دنیا به روز سیاه معروف شد، روزی که پرواز نماینده برزیل در فینال کوپاآمریکا بعد از پرواز از این کشور دیگر در زمین ننشست تا شب و روز سیاهی برای هواداران و اعضای خانواده این کاروان رقم بزند.

نجات یافته پرواز مرگ دوباره زنده ماند

به گزارش ورزش سه، خبرهای زیادی پیرامون دلایل رخ دادن این حادثه منتشر شد اما مهمترین دلیل سقوط هواپیما، به اتمام بنزین و سوخت برمی گشت که این موضوع خشم مردم و طرفداران چاپه کوئنزه را برانگیخت و پلیس نیز تحقیقات خود را در این رابطه و یافتن مقصران احتمالی شروع کرد گرچه با گذشت چند سال هنوز خبر دقیقی از مسببین این اتفاق به بیرون درز ننموده است.

پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما موید آن بود که مهندس پرواز بارها از به خاتمه رسیدن سوخت خبر داده اما برج مراقبت اعلام نموده که ترافیک هوایی شدیدی وجود دارد و یک هواپیمای دیگر نیز به علت مسائل مکانیکی از راستا خود منحرف شده و به علت اینکه این هواپیما زودتر شرایط بحرانی خود را به اطلاع برج مراقبت رسانده است، به هواپیمای حامل بازیکنان تقدم دارد.خلبان مستاصل و ناامید، در آخرین لحظات از به خاتمه رسیدن کامل سوخت پرده برداشته و چند دقیقه بعد از آن و با قطع شدن ارتباط، هواپیما چند حرکت مارپیچ در هوا داشته و بعد از آن سقوط کرد.

در این حادثه تلخ 71 نفر از سرنشینان حاضر در هواپیما جان خود را از دست دادند که 19 نفر آنها شامل اعضای باشگاه چاپکوئنزه می شد.

اما روز گذشته منابع مختلف یک خبر باورنکردنی را منتشر کردند؛ جایی که تعیین شد یکی از افرادی که در این حادثه جان سالم به در برده بود، در یک اتفاق مشابه باز هم از چنگال مرگ فرار نموده است. این حادثه در منطقه کوچابامبا بولیوی 21 کشته از خود به جای گذاشت که بازهم این جوان 30 ساله یکی از نجات یافتگان لقب گرفت.

به نظر می رسد این شخص که تومیری نام دارد تنها کمی زخمی شده و مشکل چندانی او را تهدید نمی کند چرا که خواهرش نیز این مسئله را تایید نموده است و مدعی شده وی بعد از این حادثه فقط با بعضی جراحات روبرو شده است.

تومیری درباره آخرین فرار باورنکردنی خود از مرگ با رسانه های محلی صحبت کرد: کمی احساس خواب آلودگی می کردم و با تلفن همراهم موسیقی گوش می دادم که صدای جیغ مردم را شنیدم. تنها کاری که می توانستم انجام دهم این بود که روی جایگاه جلوی خودم قرار بگیرم، شانه هایم را باز کنم و به پنجره تکیه دهم.

من نمی توانم باور کنم که چه اتفاقی افتاده است. از ناحیه بازو آسیب دیدم و فعلاً نمی توانم آن را بلند کنم اما به من گفته اند کم کم بهبود خواهم یافت. من یک زخم روی زانوی خود نیز دارم و این همه مشکل من است.

همانطور که گفته شد در این حادثه 21 نفر جان خود را از دست دادند و بنا بر گزارشات به جز تومیری 29 نفر دیگر زخمی شده اند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نجات یافته پرواز مرگ دوباره زنده ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات یافته پرواز مرگ دوباره زنده ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید