کشتی آزاد قهرمانی آسیا، صعود 3 آزادکار ایران به فینال قهرمانی آسیا

به گزارش دانلود باران، 3 آزادکار ایران راهی دیدار نهایی رقابت های قهرمانی آسیا شدند.

کشتی آزاد قهرمانی آسیا، صعود 3 آزادکار ایران به فینال قهرمانی آسیا

به گزارش گروه ورزشی دانلود باران، در جریان رقابت های 5 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا که در اولانباتور مغولستان در حال برگزاری است، رحمان عموزاد خلیلی در 65، علی سوادکوهی در 79 و محمدحسین محمدیان در وزن 97 کیلوگرم، با شکست رقیبان خود راهی فینال شدند، محمدمهدی یگانه جعفری در وزن 70 کیلوگرم به دیدار رده بندی رفت و رضا مومنی در وزن 57 کیلوگرم حذف شد.

در وزن 57 کیلوگرم رضا مومنی، پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل زانابازار زاندانبود دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان با نتیجه 10 بر 6 مغلوب و حذف شد.

در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموزاد در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر مقابل عنایت اله از پاکستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر کایکی یاماگوچی قهرمان جوانان جهان از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله تسوگبادراخ تسیویسورن از مغلوستان را با نتیجه 6 بر صفر از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. عموزاد در دیدار پایانی به مصاف باجرانگ پونیا دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از هند می رود.

در وزن 70 کیلوگرم محمدمهدی یگانه جعفری پس از استراحت در دور اول در دور با نتیجه 6 بر 2 مغلوب تایشی ناریکانی از ژاپن شد و با توجه به فینالیست شدن حریف ژاپنی، به دیدار رده بندی رفت. یگانه جعفری برای کسب مدال برنز به مصاف تالگات دارنده مدال طلای آسیا از قزاقستان می رود.

در وزن 79 کیلوگرم علی سوادکوهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر 6 مقابل بیامبادورج انخبایار از مغولستان به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر صفر یودایی تاکاهاشی از ژاپن را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. سوادکوهی در این دیدار به مصاف برنده کشتی گیران قرقیزستان و هند می رود.

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور اول با نتیجه 10 بر صفر ضیامحمد صفراف از ترکمنستان را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر از سد ساتیوارت کادیان دارنده مدال نقره آسیا از هند گذشت و به دیدار فینال راه یافت. محمدیان در دیدار پایانی به مصاف باتزول اولزیسایخان از مغولستان می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کشتی آزاد قهرمانی آسیا، صعود 3 آزادکار ایران به فینال قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی آسیا، صعود 3 آزادکار ایران به فینال قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید