بازیکنان رُم اظهارات تحقیرآمیز مورینیو را تلافی کردند

به گزارش دانلود باران، یک رسانه ایتالیایی از شیوه ابراز خشم آقای خاص نسبت به عملکرد بازیکنانش در شب شکست تحقیرآمیز در لیگ کنفرانس اروپا پرده برداشت.

بازیکنان رُم اظهارات تحقیرآمیز مورینیو را تلافی کردند

به گزارش دانلود باران، تحقیرآمیزترین باخت دوران مربیگری ژوزه مورینیو، پنجشنبه شب رقم خورد؛ زمانی که شاگردانش در تیم فوتبال رم در خانه تیم بودوگلیمت نروژ با نتیجه غیرمنتظره 6 بر یک تن به شکست دادند.

طبق گزارش نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا؛ مورینیو بین دو نیمه آن بازی زمانی که تیمش 2 بر یک از میزبان عقب بود؛ به شدت از عملکرد شاگردانش ابراز نارضایتی نموده و به آنها گفته است: برخی از شما حتی به درد بازی در نروژ هم نمی خورید و در حد سری B هم نیستید.

با وجود کوشش مورینیو برای تحریک کردن تعصب بازیکنانش و ترغیب آنها به ارائه نمایشی بهتر، آنها در نیمه دوم بدتر از نیمه نخست ظاهر شدند و 4 گل دیگر دریافت کردند تا سنگین ترین باخت مورینیو در تمام دوران مربیگری اش در لیگ های معتبر اروپایی رقم بخورد.

اوضاع و احوال مورینیو اما ممکن است بدتر از این هم بشود، چرا که تیمش فردا (یکشنبه) در هفته نهم سری Aبا مصاف ناپولی صدرنشین جدول رده بندی می رود، تیمی که تا الان تمام بازی هایش در لیگ را برده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکنان رُم اظهارات تحقیرآمیز مورینیو را تلافی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان رُم اظهارات تحقیرآمیز مورینیو را تلافی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید