نقل وانتقالات روز آخر بازار ژانویه، جدایی 2 بازیکن یوونتوس، مهاجم بایرن مونیخ در سری A و 2 مدافع جدید در لیورپول

به گزارش دانلود باران، در آخرین روز از پنجره نقل وانتقالات فوتبال اروپا در زمستان سال 2021، جابجایی های متعددی صورت گرفت.

نقل وانتقالات روز آخر بازار ژانویه، جدایی 2 بازیکن یوونتوس، مهاجم بایرن مونیخ در سری A و 2 مدافع جدید در لیورپول

به گزارش دانلود باران، طبق روال هر سال، سال جاری هم با رسیدن بازار نقل وانتقالات به روز انتهای کوشش تیم ها برای جلب نظر یکدیگر در داد و ستد بازیکن افزایش یافت و جابجایی فراوانی صورت گرفت که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می گردد:

دانیله روگانی: قرضی از یوونتوس به کالیاری

مدافع میانی ایتالیایی یوونتوس برای فرار از نیمکت نشینی در این تیم و به دست آوردن فرصت بازی به عنوان بازیکن قرضی و تا انتها فصل به تیم کالیاری پیوست.

آرو موریچ: قرضی از منچسترسیتی به تیم ویلم هلند

دروازه بان کوزویی منچسترسیتی که پیش از این به صورت قرضی برای تیم جیرونا (یکی از تیم های تحت تملک گروه فوتبال سیتی) بازی می کرد تا انتها فصل به صورت قرضی برای تیم ویلم هلند بازی خواهد نمود.

باندیوگو فادیگا: قرضی از پاری سن ژرمن به تیم برست فرانسه

هافبک پاریسی ها که تا سال آینده با این تیم قرارداد دارد، به صورت قرضی و با بند خرید قطعی در انتها فصل به یکی دیگر از تیم های فوتبال فرانسه، برست پیوست.

جنک توسان: قرضی از اورتون به بشیکتاش

تیم بشیکتاش جنک توسان مهاجم ترکیه ای تیم فوتبال اورتون را تا انتها فصل قرض گرفت.

محمد سیماکان: قطعی از استراسبورگ فرانسه به لایپزیگ

مدافع فرانسوی تیم فوتبال استراسبورگ که میلان هم به دنبال جذب او بود، در نهایت با قراردادی 15 میلیون یورویی راهی لایپزیگ شد.

جاشوا زیرکزی: قرضی از بایرن مونیخ به پارما

مهاجم نیمکت نشین بایرن مونیخ برای به دست آوردن فرصت بازی به عنوان بازیکن قرضی و تا انتها فصل برای پارما توپ خواهد زد.

سامی خدیرا: قطعی از یوونتوس به هرتابرلین

هافبک آلمانی تیم فوتبال یوونتوس که آخرین فصل قراردادش با این تیم را سپری می کرد، پس از فسخ قرارداد خود با بانوی پیر به عنوان بازیکن آزاد به پایتخت کشورش برگشت. نمانیا رادونیچ بال چپ تیم مارسی هم دیگر بازیکنی بود که به هرتابرلین پیوست.

مویسس کایسدو: قطعی از تیم ایندپندینته دلاواله کلمبیا به برایتون

تیم علیرضا دنیابخش با قراردادی چهار ساله، مویسس کایسدو هافبک تیم فوتبال ایندپندینته دلاواله کلمبیا را به خدمت گرفت. در همین حال جک واکلی مدافع تیم چلسی نیز تا انتها فصل به صورت قرضی به تیم برایتون پیوست.

کریستین اولیوا: قرضی از کالیاری به والنسیا

باشگاه والنسیا هافبک تیم فوتبال کالیاری ایتالیا را با قراردادی قرضی همراه با بند خرید قطعی، تا انتها فصل به خدمت گرفت.

بنیامین کیث دیوس: قطعی از تیم پرستون نورث اند انگلیس به لیورپول

باشگاه لیورپول خاتمه در آخرین روز نقل وانتقالات زمستانی برای پر کردن جای خالی مدافعان مصدومش، مدافع میانی انگلیسی و 25 ساله تیم فوتبال پرستون نورث اند در دسته دوم فوتبال جزیره را به صورت قطعی به خدمت گرفت. لیورپول برای خرید دیویس دو میلیون یورو می پردازد.

برایان رینولدز: قطعی از تیم اف سی دالاس آمریکا به رُم

باشگاه رم دفاع راست 19 ساله تیم فوتبال اف سی دالاس آمریکا را با قراردادی قطعی به ارزش 7.5 میلیون یورو به خدمت گرفت و او را از چنگ دیگر مشتریانش همچون یوونتوس و بنونتو درآورد.

خسه رودریگس: بازیکن آزاد به لاس پالماس

مهاجم اسپانیایی سابق تیم فوتبال پاری سن ژرمن که بعد از فسخ قراردادش با این تیم، بدون تیم بود به عنوان بازیکن آزاد با تیم لاس پالماس در دسته دوم فوتبال اسپانیا قراردادی شش ماهه بست.

ژان کلر تودیبو: قرضی از بارسلونا به نیس فرانسه

مدافع تیم فوتبال بارسلونا که در نیم فصل نخست به صورت قرضی در تیم بنفیکای پرتغال حضور داشت، پس از به دست نیاوردن فرصت کافی بازی، نیمه دوم فصل را به صورت قرضی در تیم نیس فرانسه سپری خواهد نمود. نیس در انتها فصل با پرداخت 8.5 میلیون یورو به بارسلونا می تواند قرارداد تودیبو را قطعی کند.

شکوردان موستافی: قطعی از آرسنال به شالکه

مدافع آلمانی تیم فوتبال آرسنال از این تیم جدا شد و با قراردادی کوتاه مدت به تیم بحران زده منطقه گلزن کرشن آلمان پیوست و تا انتها فصل هم در این تیم خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی دانلود باران بخوانید. (کلیک کنید)

اوزان کاباک: قرضی از شالکه به لیورپول

باشگاه لیورپول دومین خرید زمستانی خود را با جذب قرضی اوزان کاباک مدافع ترک تبار تیم شالکه انجام داد. این بازیکن 20 ساله با صدور مجوز انتقال بین المللی اش تا انتها فصل برای لیورپول بازی خواهد نمود. لیورپول این گزینه را دارد که در انتها فصل با پرداخت 18 میلیون پوند به شالکه، کاباک را به صورت قطعی بخرد.

میچل برگکمپ: بازیکن آزاد به واتفورد

پسر دنیس برگکمپ ستاره سابق آرسنال با قراردادی کوتاه مدت به تیم واتفورد انگلیس پیوست و تا انتها فصل برای این تیم بازی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقل وانتقالات روز آخر بازار ژانویه، جدایی 2 بازیکن یوونتوس، مهاجم بایرن مونیخ در سری A و 2 مدافع جدید در لیورپول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقل وانتقالات روز آخر بازار ژانویه، جدایی 2 بازیکن یوونتوس، مهاجم بایرن مونیخ در سری A و 2 مدافع جدید در لیورپول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید