با پرسپولیس برانکو چه کردی آقای گل محمدی؟!

به گزارش دانلود باران، در فاصله سه هفته مانده به خاتمه لیگ برتر فوتبال ایران قهرمانی استقلال مسجل شده و حسرتی بزرگ در دل طرفداران پرسپولیس باقی ماند!

با پرسپولیس برانکو چه کردی آقای گل محمدی؟!

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی قافیه رقابت با قطب دیگر فوتبال مرکز را باختند که تا همین دو هفته پیش فاصله ای چهار امتیازی با رقیب داشتند، اما در دو بازی متوالی پنج امتیاز به حریفان اصفهانی دادند تا کاملا از کورس جا مانده و حالا جایگاه دومی شان را هم در خطر می بینند.

قهرمان پنج ساله فوتبال ایران در این فصل هیچ نشانی از آن تیم یکدست و منسجم گذشته خود نداشت و به ندرت نمایش در خور تحسینی از این تیم شاهد بودیم. آن ها در آسیا به ساده ترین شکل ممکن مغلوب الهلال شده و در جام حذفی هم به آلومینیوم اراک باختند تا با احتساب ناکامی در لیگ فصلی فاجعه بار و بدون هیچ موفقیتی را سپری نموده باشند.

طرفداران پرسپولیس امروز بیشتر از آنکه از قهرمانی استقلال خشمگین باشند از بی تفاوتی و بازی ضعیف و دور از فکر بازیکنان و عملکرد کادر فنی تیم شان گله مند و شاکی هستند. آن ها در سخت ترین شرایط و در حالی که تیم برانکو قعر نشین جدول لیگ بود کنار پرسپولیس ایستاده و با بهره گیری از تجارب و هنر این مربی بزرگ کروات تیمی ساختند که نه تنها پنج بار به قهرمانی لیگ رسید که دوبار فینال آسیا و چندین جام حذفی و سوپر جام ایران را هم به طرفدارانش هدیه کرد. تیمی که برانکو ساخت این پتانسیل را داشت تا سال های سال یکه تاز فوتبال ایران و آسیا باشد، اما معلوم نیست در طی این یکی دو سال چه به روز این تیم آورده اند که امتیاز گرفتن از حریفان معمولی هم برایش سخت شده است.

در باب این ناکامی و شکست ده ها و بلکه صد ها علت می توان آورد، اما مهم ترین آن ها را می توان به عملکرد سراسر اشتباه گل محمدی و دستیارانش جستجو کرد. برخی از آن ها بیشتر از هر چیز دنبال خوب حرف زدن و خود نمایی بودند. خود یحیی گل محمدی هم به مقدار تمام تاریخ فوتبالش اعتراض کرد و حاشیه ساخت و با زمین و زمان درگیر شد که همین ها تمرکز تیم را گرفته و این فاصله بعید با صدر نشین را ایجاد کرد.

با این وصف باید کار پرسپولیس و یحیی گل محمدی را تمام شده تلفی نموده و منتظر تصمیم مدیران این باشگاه برای فصل بعد باشیم. آن ها باید در پی جانشینی برای سرمربی فعلی تیم شان باشند که به جای استعفا کردن های صوری و قهر و آشتی های گاه و بیگاه و بر هم زدن ثبات و آرامش تیم تنها و تنها به موفقیت پرسپولیس و شادی طرفداران بیاندیشد.

طرفداری

منبع: فرارو

به "با پرسپولیس برانکو چه کردی آقای گل محمدی؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با پرسپولیس برانکو چه کردی آقای گل محمدی؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید