دلخوری سرمربی پرسپولیس از علیرضا بیرانوند

به گزارش دانلود باران، یحیی گل محمدی درباره نقل وانتقالات این تیم گفت: بیش تر حدس مطرح است و فکر می کنند و چیزی می نویسند. هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه برای بازیکن برزیلی نبوده است. ما الان چهار هفته تا نیم فصل فاصله داریم. با جام حذفی هفته های فشرده ای داریم و الان تمرکز ما روی بازی ها است و در نیم فصل 20 روز فرصت است که بازیکن جذب کنیم. هیچ پیشنهادی هم به بیرانوند ندادیم و دروازه بان اصلی ما لک هست و قرار است قرارداد او را تمدید کنیم.

دلخوری سرمربی پرسپولیس از علیرضا بیرانوند

تصور ما و خیلی ها بر این بود که علت اصلی این صحبت های یحیی گل محمدی قیمت گران علیرضا بیرانوند و دریافت رضایتنامه اش از باشگاه بلژیکی آنتورپ باشد، اما شنیدیم ماجرا چیز دیگریست.

ظاهرا مذاکرات با علیرضا بیرانوند و نزدیکانش اجرا شده است، اما یحیی گل محمدی انتظار نداشت این خبر رسانه ای شود. از طرفی سرمربی پرسپولیس تصور می کند این خبر از طریق یکی از نزدیکان علیرضا بیرانوند رسانه ای و منتشر شده است و به همین علت یک اندازه دلخوری از این گلر ملی پوش و سابق خود پیدا کرده است. گفته می شود سرمربی پرسپولیس دلخور است که نزدیکان بیرانوند نباید این موضوع را رسانه ای می کردند ولو آن که او قصد بازگشت به ایران و پرسپولیس را نداشت!

حالا گزینه های به جای مانده یحیی گل محمدی دروازه بان مغضوب استقلال رشید مظاهری یا خرید دروازه بان خارجی است.

سرمربی پرسپولیس خوب می داند بازی های حساسی در لیگ برتر و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد و نمی تواند در کنار حامد لک از یک دروازه بان جوان و کم تجربه استفاده کند.

پیش از این شایعاتی به گوش می رسید مبنی بر اینکه احتمال دارد یحیی گل محمدی یک دروازه بان جوان و جویای نام را در نیم فصل خریده و به عنوان ذخیره حامد لک معرفی کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "دلخوری سرمربی پرسپولیس از علیرضا بیرانوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخوری سرمربی پرسپولیس از علیرضا بیرانوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید