بره؛ برنده جشنواره فیلم فانتزی سیتخس اسپانیا

به گزارش دانلود باران، فیلم ترسناک بره با بازی نائومی راپاس برنده جشنواره فیلم فانتزی سیتخس اسپانیا شد.

بره؛ برنده جشنواره فیلم فانتزی سیتخس اسپانیا

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی دانلود باران، فیلم سینمایی ترسناک بره ساخته کشور ایسلند و با بازی نائومی راپاس پیروز به دریافت جایزه برترین فیلم جشنواره فیلم فانتزی سیتخس در اسپانیا شد.

این فیلم به کارگردانی والدیمار یوهانسون ایسلندی برای اولین بار در جشنواره فیلم کن به نمایش عایدی و داستان های مردمی اروپای شمالی را با بعضی از داستان های وحشتناک پرورش دهندگان گوسفند در ایسلند ترکیب می نماید.

علاوه بر جایزه برترین فیلم، نائومی راپاس نیز به خاطر بازی در این فیلم جایزه برترین بازیگر زن را به همراه سوزان جنسن، بازیگر فیلم لوزیفر به صورت مشترک به دست آورد.

جاستین کورزل، کارگردان استرالیایی، جایزه برترین کارگردانی سیتخس را برای نیترام دریافت کرد. این فیلم یک فیلم هیجانی است که به رویداد های کشتار پورت آرتور در سال 1996 در تاسمانی نگاه می نماید. جایزه برترین بازیگر نقش اول مرد به ستاره نیترام، کیلب لندری جونز و فرانز راگوفسکی، بازیگر فیلم لوزیفر تعلق گرفت.

جایزه ویژه هیئت داوران نیز به فیلم علمی تخیلی فرنسوی بعد از آبی به کارگردانی برتراند ماندیکو رسید. عنوان بی گناهان اسکیل فوگت، یکی دیگر از رقابت کنندگان در جشنواره کن، از سوی هیئت داوران سیتخس مورد توجه ویژه نهاده شد.

کمیل گریفین برای فیلم شب ساکت، فیلمی ترسناک با بازی لیلی-رز دپ (فرزند جانی دپ) و کِیرا نایتلی، برنده برترین فیلمنامه شد.

خدای دیوانه، استاپ موشن ساخته فیل تیپت جایزه برترین جلوه های ویژه را برد و چنگ سیو کئونگ برای فیلم برزخ جایزه برترین فیلمبرداری را به خود اختصاص داد. دنیله لوپی هم جایزه برترین موسیقی را برای فیلم مونا لیسا و ماه خونین ساخته آنا لیلی امیرپور از آن خود کرد.

در بخش نگاه نوی جشنواره فیلم سیتخس، جایزه برترین فیلم به خاطرات دلبستگی از والنتین خاویر دیمنت آرژانتینی رسید و فیلمساز برزیلی، آنیتا روچا دسیلوریا برای فیلم مدوسا جایزه برترین کارگردان را گرفت.

جایزه برترین فیلم مستند به مانیلو گوماراسکا و ماسیمیلیانو زانین به خاطر فیلم Joe DAmato in Inferno Ross رسید.

بیشتر بخوانید

  • پخش فصل سوم سریال پنی ورث به HBO MAX رسید
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بره؛ برنده جشنواره فیلم فانتزی سیتخس اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بره؛ برنده جشنواره فیلم فانتزی سیتخس اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید