راموس در بین بدترین خریدهای تابستانی 2021

به گزارش دانلود باران، در حالی که به میانه های فصل جاری فوتبال اروپا نزدیک می شویم می توان فهرست ضعیف ترین خریدهای تابستانی را مشخص کرد.

راموس در بین بدترین خریدهای تابستانی 2021

به گزارش دانلود باران و به نقل از مارکا، پاری سن ژرمن اعتقاد داشت که آنها برای جذب سرخیو راموس کار بزرگی کرده اند اما هنوز نتیجه ای حاصل نشده است.

در واقع راموس هنوز اولین بازی خود را برای باشگاه پاریسی انجام نداده است. او که از ناحیه ساق پا مصدوم بود، مدت هاست که بازی نکرده است. با این حال این فقط راموس نیست که در این فصل، باشگاه نو خود را ناامید کرده است، چندین نفر دیگر هم در فهرست ضعیف ترین خریدهای تابستانی هستند.

سرخیو راموس

مائوریسیو پوچتینو مجبور به استفاده از زوج دفاعی مارکینیوس و پرسنل کیمپمبه شده است، در حالی که راموس هنوز در دسترس نبوده است. در سن راموس، بازگرداندن مصدومیت و بازسازی آمادگی جسمانی او بسیار سخت خواهد بود.

سائول نیگز

در چارچوب یک قرارداد نسبتا عجیب و غریب برای خالی کردن فضای دستمزد آنتوان گریزمان در اتلتیکو مادرید، سائول نیگز با چلسی قرارداد بست. خرید سائول ابتدا مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

از آن زمان به بعد بازیکن ملی پوش اسپانیایی واقعا برای سازگاری با مشکل روبرو شده است زیرا اولین بازی او مقابل استون ویلا چیزی جز یک کابوس نبود و در نیمه دوم تعویض شد.

لوک دی یونگ

او بازیکنی نیست که برای تیمی با معروفیت بارسلونا خوب باشد و هر بار که او در زمین ظاهر می شود شاهد بازی ضعیفی از این بازیکن هستیم.

اریک گارسیا

بارسلونا امیدوار بود که اریک گارسیا یک جرارد پیکه دیگر در این تیم شود و تاریخ دوباره تکرار می شود اما نشانه های اولیه این است که گارسیا، پیکه نیست. شکست 3 بر صفر مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد که گارسیا مدافع متوسطی است. گارسیا این فصل در نیوکمپ به سختی در شرایط ایده آل قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راموس در بین بدترین خریدهای تابستانی 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راموس در بین بدترین خریدهای تابستانی 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید