رونالدو فکر می کند ما مدیون او هستیم!

به گزارش دانلود باران، یک مادر، باشگاه منچستریونایتد را به دلیل رفتار وحشتناک کریستیانو رونالدو با پسر نوجوانش به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت که رونالدو طوری رفتار کرد که انگار ما به او بدهکاریم.

رونالدو فکر می کند ما مدیون او هستیم!

سارا کلی گفت که پسر اوتیسمی اش جیک هاردینگ 14 ساله، نمی خواهد با این بازیکن ملاقات کند، زیرا رونالدو گوشی موبایلش را از دستش پرت کرد و انداخت.

رونالدو پس از شکست 1-0 یونایتد مقابل اورتون در گودیسون پارک، خود را باخته بود و ناامیدی اش را به همه نشان داد. در حالی که از زمین خارج می شد، به دست پسربچه ای ضربه زد و گوشی موبایل پسر پرت شد.

مادر پسربچه ادعا می کند که پس از این حادثه دست پسرش کبود شد. منچستریونایتد پس از پخش این کلیپ تحقیقاتی را آغاز کرده بود، اما نشریه سان متوجه شد که رونالدو با مجازات روبرو نخواهد شد. گفته می شود که باشگاه عذرخواهی او را پذیرفته است.

حالا مادر پسربچه گفت که بعد از تماس نمایندگان رونالدو با آن ها، هیچ علاقه ای به ملاقات با رونالدو ندارند. او به اسکای نیوز گفت: من چیزی برای گفتن به او ندارم. چرا باید به اولدترافورد بروم؟ چرا یک آبی بخواهد برای ملاقات با یک قرمز برود؟ اگر او اصیل بود، فکر می کنم باید در لحظه برمی گشت و تلفن جیک را برمی داشت و می گفت: متاسفم. این برای من مانند جوک بود: ورزشکاری. اگر میتوانی این کار را با یک نوجوان 14 ساله انجام دهی اصلاً روحیه ورزشکاری نداری.

توهین آنلاین

رونالدو در اینستاگرامش عذرخواهی کرد و نوشت: در لحظات سخت کنترل احساسات سخت است. با این وجود، ما همیشه باید احترام بگذاریم، صبور باشیم و الگوی همه جوانانی باشیم که عاشق بازی زیبا هستند. می خواهم به خاطر واکنشم عذرخواهی کنم و در صورت امکان از این هوادار دعوت می کنم یک بازی در اولدترافورد را به نشانه جوانمردی و اخلاق ورزشی دیدن کند.

در حالی که مادر بچه گفت که اورتون در واکنش به این اتفاق شگفت انگیز عمل کرده، اما واکنش های آنلاین اشک او را درآورده که عمدتاً به خاطر هواداران یونایتد بوده است. او به لیورپول اکو گفت: یونایتد به طرز وحشتناکی با این قضیه برخورد کرده و صادقانه بگویم اوضاع را بدتر کرده است. فقط به این دلیل که او کریستیانو رونالدو است باید این کار را بکنیم؟ مثل این است که ما به او بدهی داریم، اما متاسفم، ما این کار را نمی کنیم. ما با مهربانی پیشنهاد رفتن به یونایتد را رد کردیم زیرا جیک نمی خواهد به آنجا برود و نمی خواهد رونالدو را ببیند. این ها حرفهای من نیست، حرفهای پسرم است. این موضوع بیشتر از اینکه روی من تأثیر بگذارد، او را تحت تأثیر قرار داده، بنابراین من همه چیز را در اختیار او گذاشتم تا خودش تصمیم بگیرد. او نمی خواهد به یونایتد برود، او نمی خواهد به دیدن رونالدو برود. تمام چیزی که من الان می گویم این است که همه چیز بر عهده پلیس است.

پلیس مرسی ساید در حال بررسی قضیه است. آن ها در بیانیه ای اعلام کردند: ما در حال همکاری با باشگاه فوتبال اورتون هستیم و با خانواده پسر در تماسیم. موضوع در دست بررسی است و ما در حال جمع آوری اطلاعات هستیم. تحقیقات ما در حال حاضر ادامه دارد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "رونالدو فکر می کند ما مدیون او هستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو فکر می کند ما مدیون او هستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید