صعود جانفشان به نیمه نهایی، بختیاری و رضازاده از یک چهارم نهایی نرسیدند

به گزارش دانلود باران، رقابت های تنیس روی میز قهرمانی معلولان آسیا با صعود یکی از نمایندگان کشورمان به نیمه نهایی پیگیری شد.

صعود جانفشان به نیمه نهایی، بختیاری و رضازاده از یک چهارم نهایی نرسیدند

به گزارش دانلود باران و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در خاتمه دومین روز از رقابت های قهرمانی تنیس روی میز معلولین آسیا، حسن جانفشان به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

جانفشان در مرحله گروهی اول شد و در یک هشتم نهایی مقابل حریف کره ای به میدان رفت و با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد وی را شکست داده و به نیمه نهایی صعود کند.

وی فردا (دوشنبه) در دیدار نیمه نهایی مقابل حریف کره ای خود به میدان می رود و در صورت برد به فینال راه خواهد یافت.

سایر کنندگان کشورمان نیز از روز گذشته در مرحله گروهی به مصاف حریفان خود رفتند و دیدارهای متعددی را پشت سر گذاشتند که در نهایت فروغ بختیاری و مهدی رضازاده پیروز شدند به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کنند و در اولین دیدار خود در این مرحله، با پذیرش شکست مقابل حریفان از گردونه مسابقات حذف شدند.

جانفشان تنها کننده کشورمان در بخش انفرادی این مسابقات است که فردا برای رسیدن به فینال تلاش خواهد کرد. سایر ملی پوشان نیز از روز سه شنبه در دیدارهای مرحله تیمی با حریفان خود روبه رو می شوند.

رقابت های تنیس روی میز قهرمانی آسیا از 4 تا 8 شهریور ماه به میزبانی پکن در جریان است و کاروان کشورمان با ترکیب حسن جانفشان، مهدی رضاپور، علی خوبی زاده، حمیدرضا شیخ زاده، مهدی معصومی، جواد فولادی، مهدی رضا زاده، نرگس خزایی، فروغ بختیاری و الهام چزانی، در این مسابقات حضور یافته است.

آمنه حاج حسینی به عنوان مربی بانوان و شهریار نامور به عنوان مربی آقایان هدایت ملی پوشان را بر عهده دارند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده عزت اله پرنیان است.

منبع: تسنیم

به "صعود جانفشان به نیمه نهایی، بختیاری و رضازاده از یک چهارم نهایی نرسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود جانفشان به نیمه نهایی، بختیاری و رضازاده از یک چهارم نهایی نرسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید