عطایی: امروز تنها به 6 بازیکن ما غذا رسید، گوش شنوایی وجود ندارد

به گزارش دانلود باران، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در حال حاضر مشکل اصلی ما میزبانی و کیفیت و کمیت غذا است که متاسفانه گوش شنوایی هم وجود ندارد.

عطایی: امروز تنها به 6 بازیکن ما غذا رسید، گوش شنوایی وجود ندارد

به گزارش دانلود باران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی درباره آخرین شرایط ملی پوشان در فاصله یک روز مانده به شروع مسابقات قهرمانی مردان آسیا در ژاپن، گفت: خوشبختانه بازیکنان در شرایط روحی خوبی قرار دارند. در کوششیم آمادگی تیم را در جریان مسابقات حفظ کنیم. مصدوم جدی نداریم، اما تعدادی از بازیکنان مصدومیت های جزیی دارند که بخشی از ورزش حرفه ای است. تا کنون 4 جلسه تمرین بدنسازی و توپی داشتیم و در مجموع شرایط قابل قبولی در تیم حاکم است.

عطایی شرایط میزبانی ژاپن را بسیار ضعیف توصیف کرد و گفت: در حال حاضر مشکل اصلی ما میزبانی و کیفیت و کمیت غذا است. در تورنمنت های عظیم، غذا یکی از فاکتورهای مهم محسوب می گردد. برای مثال امروز تنها به 6 بازیکن غذا رسیده است و مجبور شدیم برای چندمین بار ساندویچ بخوریم. متاسفانه گوش شنوایی هم وجود ندارد؛ البته باید بگویم این مسائل تمرکز و هدف ما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. تیم ایران هدف مشخصی دارد که بدون توجه به حواشی برای رسیدن به آن کوشش می نماید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی ایران و هنگ کنگ که فردا یکشنبه برگزار می گردد، توضیح داد: هنگ کنگ تیم مطرحی در آسیا نیست اما به علت شرایط کرونایی و نبود بازی تدارکاتی ما هم شناخت کافی از این تیم نداریم. سعی می کنیم در جریان مسابقات اطلاعات بیشتری از تیم ها کسب کنیم تا بر اساس شیوه بازی آن ها، مسابقه را مدیریت کنیم.

وی تاکید نمود: بازیکنانم با انگیزه مضاعف در پی ارائه نمایشی از والیبال هستند که هم خودشان راضی باشند و هم به واسطه آن دل مردم ایران را شاد نمایند.

تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا با تیم های پاکستان، تایلند و هنگ کنگ هم گروه است. ملی پوشان کشورمان فردا (یکشنبه) در نخستین مسابقه خود به مصاف هنگ کنگ می فرایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عطایی: امروز تنها به 6 بازیکن ما غذا رسید، گوش شنوایی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: امروز تنها به 6 بازیکن ما غذا رسید، گوش شنوایی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید