اسم چهارمی سایپا در مسابقات والیبال زنان باشگاه های آسیا

به گزارش دانلود باران، تیم والیبال بانوان سایپا به مقام چهارم رقابت های باشگاه های آسیا بسنده کرد.

اسم چهارمی سایپا در مسابقات والیبال زنان باشگاه های آسیا

به گزارش دانلود باران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، روز پایانی بیست ویکمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا امروز (پنج شنبه) با سه ملاقات در شهر ناخون راتچاسیما تایلند پیگیری می گردد.

تیم والیبال بانوان سایپا نماینده ایران در این مسابقات از ساعت 12 به وقت تهران و در ملاقات رده بندی به مصاف سوپریم چانبری (تایلند) رفت و 3 بر صفر مغلوب این تیم شد.

شاگردان مریم السادات هاشمی در سه ست این مسابقه با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 19 و مغلوب نماینده کشور میزبان شدند تا به اسم چهارمی رقابت ها اکتفا نمایند.

شبنم علیخانی (کاپیتان)، مهسا صابری، پوران زارع، مونا آشفته، مهسا کدخدا، و سودابه باقرپور بازیکنان آغاز نماینده تیم سایپا در منطقه ها یک تا 6 این مسابقه بودند و زهرا بخشی (لیبرو) هم آن ها همراهی کرد.

تیم سایپا در نخستین بازی مرحله گروهی این رقابت ها هم یک بار به مصاف سوپریم چونبری (تایلند) رفته و 3 بر یک نتیجه را واگذار نموده بود.

قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان سال 99 ایران (سایپا) در مجموع 6 مسابقه در این رقابت ها برگزار کرد و با 2 برد و 4 شکست، در رتبه چهارم باشگاه های زنان آسیا در سال 2021 نهاده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسم چهارمی سایپا در مسابقات والیبال زنان باشگاه های آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسم چهارمی سایپا در مسابقات والیبال زنان باشگاه های آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید