لژیونر استقلالی به فهرست کی روش می پیوندد؟

به گزارش دانلود باران، امیرحسین حسین زاده بعد از گلزنی به تیم سنت ترویدن این بار در بازی با کورتریک در ترکیب ثابت تیم شارلروا به میدان آمد و پاس گل داد.

لژیونر استقلالی به فهرست کی روش می پیوندد؟

یکی از مهره های موثر استقلال در قهرمانی فصل گذشته خیلی زود خود را به ترکیب اصلی تیم شارلروا نزدیک کرد. او که کمی دیر به اردوی آماده سازی تیم ملحق شد، در هفته های اخیر با کوشش و جدیت به ترکیب ثابت راه پیدا کرد و با گل زنی و گل سازی نشان داد، شارلروا برای او همان استقلال است.

حالا در چنین شرایطی طبیعی است که کارلوس کی روش شرایط این بازیکن را هم مورد آنالیز قرار دهد. امیرحسین حسین زاده در اردوی اتریش همراه تیم ملی نبود، اما در اردوی بعدی می تواند تیم ملی را همراهی کند. با اینکه تیم ملی در خط حمله با ترافیک بازیکن روبه رو است و کارلوس کی وش بار ها اشاره نموده است که در جام جهانی ترجیح می دهد که از باتجربه ها استفاده کند، دعوت از امیرحسین حسین زاده می تواند دست این مربی را برای انتخاب های نهایی بازتر کند. از همین رو دعوت از او برای اردوی بعدی تیم ملی محتمل به نظر می رسد.

تیم سازی کارلوس کی روش بعد از جام جهانی، یکی از ایده های سرمربی تیم ملی است و پیش بینی می گردد امیرحسین حسین زاده اگر در جام جهانی همراه تیم ملی نباشد، در فهرست کارلوس کی روش برای جام ملت ها قرار خواهد گرفت.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "لژیونر استقلالی به فهرست کی روش می پیوندد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لژیونر استقلالی به فهرست کی روش می پیوندد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید