ادعای بی اساس فرمانده تروریست های سنتکام درباره ایران

به گزارش دانلود باران، رئیس سازمان تروریستی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام) در غرب آسیا بار دیگر به اتهام زنی علیه ایران پرداخت.

ادعای بی اساس فرمانده تروریست های سنتکام درباره ایران

به گزارش دانلود باران، فارس به نقل از وبگاه شبکه خبری العربیه نوشت: ژنرال کنت مک کنزی، فرمانده سنتکام ایران را عظیم ترین تهدید علیه ثبات و امنیت منطقه خواند. ژنرال مک کنزی با اتهام زنی مدعی حمایت اقتصادی ایران از تروریسم و گروه های تروریستی در منطقه شد.

مک کنزی در سخنان خود ایران را به حمله به پالایشگاه های عربستان، نیروهای آمریکایی مستقر در عراق، ارسال تجهیزات پیشرفته نظامی برای انصارالله در یمن و حمایت اقتصادی از دولت بشار اسد رئیس جمهور سوریه متهم کرد.

فرمانده نیروهای تروریستی آمریکا در غرب آسیا در روزهای گذشته نیز گفته بود که فشار حداکثری علیه ایران مولفه نظامی ندارد. مک کنزی با بیان این ادعا که ارتش آمریکا صرفاً به دنبال ایجاد بازدارندگی علیه ایران است گفت: در واقع فشار حداکثری علیه ایران هیچ مولفه نظامی ندارد.

این در حالی است که مقامات ایران بارها اعلام نموده اند که حضور نظامی بیگانگان در منطقه منشاء ناامنی در منطقه است. محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران چندی قبل در همین زمینه خلیج فارس را آبراه حیاتی برای ایران خواند و حضور نیروهای غیر منطقه ای و خارجی را منشاء ناامنی برشمرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ادعای بی اساس فرمانده تروریست های سنتکام درباره ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای بی اساس فرمانده تروریست های سنتکام درباره ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید