تعامل گسترده مدیریت شهری و قوه قضاییه گامی در جهت احقاق حقوق عامه

به گزارش دانلود باران، تهران (پانا) - معاون اقتصادی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، فرایند تعامل مدیریت شهری با دستگاه قضایی را بسیار مناسب دانست.

تعامل گسترده مدیریت شهری و قوه قضاییه گامی در جهت احقاق حقوق عامه

عبدالحمید امامی در نشست مدیران حقوقی مناطق 22 گانه با حضور صفری - مدیر دفتر حوزه معاونت و معاونان اداره کل حقوقیر- اضافه نمود: همراهی و همکاری مدیریت شهری، در راستای تعامل سازنده و تکیه بر معیارهای قانونی، نقش مهمی در جهت احقاق حقوق شهروندان در حوزه قضایی خواهد داشت.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب مجموعه حقوقی شهرداری تهران در راستای حفظ حقوق عامه گفت: با توجه به مسئولیت خطیر پرسنل و همکاران در اداره حقوقی می بایست توجه و دقت بیشتری به پرونده ها و موضوعات حقوقی شهروندان داشته باشیم.

معاون شهردار تهران، ضمن تشکر از حمایت های دستگاه قضایی توضیح داد: بدون حمایت های قضایی امکان خدمت رسانی به شهروندان وجود نخواهد داشت.

امامی با تاکید بر اینکه مدیران حقوقی در مناطق مشاوران امین و قابل اطمینان مدیران هستند، اظهارکرد: این افراد به خوبی مسائل و مسائل منطقه را شناخته و می توانند برای برطرف مسائل در تصمیم گیری ها به شهرداران مناطق یاری نمایند.

معاون اقتصادی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: همکاری و همدلی موجب تقویت هر چه بیشتر مجموعه مدیریت شهری خواهد شد و امیدوارم با این تعامل مناسب بتوانیم گام های موثرتری در جهت عمران وآبادانی هر چه بیشتر شهر برداریم.

وی با اشاره به ایجاد نشاط سازمانی در بهبود سطح بهره وری پرسنل ادامه داد: کوشش می کنیم محیطی برای پرسنل فراهم کنیم که عاری از هرگونه مشغله فکری و ذهنی باشد و بتوانند با نشاط بیشتری به شهروندان خدمت نمایند.

استیفای 21 هزار میلیارد تومان از حقوق شهرداری در بخش های مختلف

در ادامه این نشست سید امیر حسین شمس - مدیر کل حقوقی شهرداری تهران - بر برنامه ریزی منسجم در امسال به منظور تحقق اهداف پیش رو در پیگیری پرونده های قضایی شهرداری وجلوگیری از تضییع حقوق تاکید نمود.

وی اضافه نمود: امید است که با کوشش مضاعف بتوان در راه احقاق حقوق شهروندان و مجموعه شهری قدم برداشت و در مورد پرونده های موجود در مجموعه شهری چاره اندیشی کرد.

مدیرکل حقوقی شهرداری تهران با اشاره به توان و تخصص سرمایه انسانی در مجموعه حقوقی ادامه داد: با کوشش کارشناسان حقوقی از سال 1397 تا به امروز توانسته ایم قریب به 21 هزار میلیارد تومان از حقوق شهرداری را در بخش های مختلف استیفا کنیم؛ اعم از دیون عدالت اداری،کیفری،حقوقی،تجدید نظر و اعمال مواد 477 و 293 آئین دادرسی کیفری که همین امر نشان از وجود بدنه سالم، پاکدست و قوی حقوقی در شهرداری تهران دارد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت اقتصادی و اقتصاد شهری، در این نشست مدیران حقوقی مناطق 22 گانه به بیان مسائل و دیدگاه های خود پرداختند و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تعامل گسترده مدیریت شهری و قوه قضاییه گامی در جهت احقاق حقوق عامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل گسترده مدیریت شهری و قوه قضاییه گامی در جهت احقاق حقوق عامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید