دانشجویان چگونه بلیت رایگان کنسرت همایون شجریان را بگیرند؟

به گزارش دانلود باران، جزئیات دریافت بلیت VIP کنسرت همایون شجریان برای دانشجویان اعلام شد.

دانشجویان چگونه بلیت رایگان کنسرت همایون شجریان را بگیرند؟

به گزارش ایسنا، همایون شجریان روز های یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر ماه با گروه سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش های وزارت کشور به صحنه می رود.

سحر فروزان مدیر برنامه این کنسرت درباره نحوه قیمت گذاری بلیت کنسرت گفت: آقای شجریان طبق وعده ای که در روز رونمایی آلبوم گاه فراموشی به علاقمندان دادند نظرشان بر این بود که قیمت بلیت ها را متعادل و حداقل ممکن بگذارند که افراد بیشتری از این امکان استفاده کنند. بر اساس همین وعده کف قیمت بلیت های کنسرت 120 هزار تومان و حداکثر قیمت آن 395 هزار تومان در نظر گرفته شده است تا با این قیمت تعداد بیشتری از علاقه مندان بتوانند در کنسرت شرکت کنند.

فروزان درباره اختصاص بخشی از جایگاه VIP به دانشجویان به صورت هدیه توضیح داد: آقای شجریان با توجه به جایگاهی که برای دانشجویان قائل هستند تصمیم گرفتند که بهترین جای این سالن یعنی بخش VIP را برای دانشجویان به صورت هدیه در نظر بگیرند که بابت آن هیچ وجهی دریافت نمی شود. منتها برای اینکه تعداد متقاضیان برای این بخش بیشتر از ظرفیت آن جایگاه خواهد بود قرار است طی یک قرعه کشی که از ساعت 17:00 روز یکشنبه 22 خرداد تا ساعت 17:00، 25 خرداد دانشجویان بتوانند شماره دانشجویی خود را به سر شماره 20009090 اس ام اس کنند. سپس از طریق نرم افزار، قرعه کشی ظرفیتی که برای بخش VIP است را انجام می دهیم و به آن افراد اعلام می کنیم که کارت دانشجویی و اطلاعات خود را بفرستند که برایشان بلیت صادر و هماهنگی لازم انجام شود.

منبع: فرارو

به "دانشجویان چگونه بلیت رایگان کنسرت همایون شجریان را بگیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان چگونه بلیت رایگان کنسرت همایون شجریان را بگیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید