فراخوان دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منتشر شد

به گزارش دانلود باران، فراخوان مقالات دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.

فراخوان دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منتشر شد

به گزارش گروه دانشگاه دانلود باران، به نقل از سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، دبیرخانه کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر در فراخوان دومین دوره این رویداد علمی پژوهشی آورده است: سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ از پژوهشگران در تمامی حوزه های مرتبط با مطالعات و پژوهش های نشر برای ثبت و ارائه مقالات خود در دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر دعوت به عمل می آورد. آثار پژوهشی مرتبط با ادبیات معاصر ایران؛ ابعاد فرهنگی که به عنوان محور ویژه این کنفرانس معین شده است، به طور خاص مورد توجه قرار گرفته است.

پذیرش و ارائه مقالات در این کنفرانس به زبان فارسی یا انگلیسی خواهد بود و چکیده مقالات در محدوده 200 تا 250 واژه قابل دریافت است. مهلت ارسال چکیده مقالات تا 15 فروردین 1401 اعلام شده است. پژوهشگران می توانند چکیده مقالات خود را به همراه عنوان مقاله، معینات نویسنده، اطلاعات تماس و بیوگرافی کوتاه (حدود 50 کلمه) نویسنده به وسیله سامانه آنلاین کنفرانس به نشانی http://pubconf.isba.ir ارسال نمایند.

بر اساس این فراخوان، شرکت در دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر و ارائه مقاله در این کنفرانس علمی پژوهشی بدون هزینه ثبت نام است. پذیرش مقالات در این کنفرانس نیز بر اساس نتیجه داوری خواهد بود. چکیده مقالات پذیرش شده در مجموعه ای منتشر خواهد شد و صاحبان آثار برگزیده نیز در قالب پنل های علمی این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد.

کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر از کلیه مقالات مرتبط با نشر در موضوعات و حوزه های پژوهشی مختلف استقبال می نماید. محور های مطالعاتی پیشنهادی برای مقالات ارسالی، در دو بخش اصلی و ویژه عنوان شده است.

بخش اصلی با عنوان پژوهش های نشر شامل محور هایی نظیر فرصت ها و چالش های نشر دانشگاهی، اقتصاد و بازاریابی نشر، سیاست گذاری نشر، مخاطب شناسی، نیازسنجی و فراوری محتوا، مالکیت فکری، حقوق معنوی و اخلاق حرفه ای در نشر، فناوری های نرم و سخت در چاپ و نشر، نشر الکترونیک و فراوری محتوای دیجیتال، ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، کتاب داری، علم اطلاعات و دانش شناسی است.

بخش ویژه این کنفرانس نیز با عنوان ادبیات معاصر ایران؛ ابعاد فرهنگی است که محور های فرهنگ عامه و ادبیات فولکلور، نظریه و روش پژوهش در ادبیات معاصر، جریان شناسی شعر معاصر، جریان شناسی نثر معاصر، ادبیات پایداری و مقاومت، ابعاد فرهنگی ادبیات کودک و نوجوان، نقد ادبی و روایت شناسی، ترجمه و ادبیات معاصر و ترویج زبان و ادب فارسی را در برمی گیرد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کنفرانس می توانند به پایگاه اینترنتی این رویداد به نشانی http://pubconf.isba.ir مراجعه یا با شماره تلفن های 66491338 و 66491338 تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فراخوان دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید