برگزاری دوره های خوانش متون کلاسیک ادبی در کانون

به گزارش دانلود باران، خبرگزاری خبرنگاران-کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در پاییز 1399 دوره های خوانش متون کلاسیک ادبی را به صورت برخط (آنلاین) برگزار می کند.

برگزاری دوره های خوانش متون کلاسیک ادبی در کانون

به گزارش دانلود باران، این دوره ها شامل حافظ خوانی، شاهنامه خوانی و گلستان خوانی مقدماتی است که از 19 مهر 1399 در 10 جلسه برای نوجوانان 12 تا 18 سال برگزار می شود.

بر همین اساس، هدف از آموزش این دوره ها که به شکل آنلاین برگزار می شود درک، دریافت و تحلیل متن مبتنی بر اجرای صحیح آن است.

همچنین آشنایی اولیه با کانتکس (بستر تاریخی) متن، ورود به موضوع ترسیم کلی جهان بینی شاعر، آشنایی کلی با ساختار اثر، آشنایی با اصول اولیه اجرا متون نظم کلاسیک، ورود به مبحث خوانش و آشنایی اولیه با تکنیک های خوانش متن، از دیگر اهداف آموزشی دوره های خوانش متون کلاسیک ادبی به شمار می رود.

بر اساس این خبر، دوره های حافظ خوانی و شاهنامه خوانی مقدماتی با تدریس مهدی محمدیان به ترتیب ساعت 10 تا 11 روزهای دوشنبه و چهارشنبه به صورت برخط برگزار می شود.

همچنین دوره گلستان خوانی مقدماتی با تدریس مریم عباسی ساعت 13 تا 14 روزهای شنبه آنلاین برپا خواهد شد.

علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره ها تا روز 18 مهر 1399 فرصت دارند به نشانی https://kpf.ir/onlinecourses مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برگزاری دوره های خوانش متون کلاسیک ادبی در کانون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره های خوانش متون کلاسیک ادبی در کانون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید