طراحی گرافیکی و چاپ

بررسی اسپیکر ضد آبJBL Charge 5

وقتی صحبت از محصولا برند جی بی ال به میان می آید، بدون تردید در وهله اول محصولات قابل حمل این شرکت به ذهن خطور می کند. سالهای زیادی است که جی بی ال به تولید و طراحی اسپیکرهای قابل حمل می پردازد و اکنون دیگر نام این برند و محصولات مختلف آن مخصوصا اسپیکرهای...

8 خرداد 1400

گزینه های جانشینی گتوسو در ناپولی

سرمربی پیشین اینتر و سرمربی کنونی اسپتزیا از اصلی ترین گزینه های جانشینی جنارو گتوسو در ناپولی هستند.

31 اردیبهشت 1400

کتک کاری مرگبار برای تبانی در فوتبال!

ساندور ماتزولا، اسطوره باشگاه اینتر که تمام دوران حرفه ای اش در تیم فوتبال اینتر عضویت داشت، در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی لیبرو چاپ میلان گفت: بدترین گناهی که یک فوتبالیست می تواند مرتکب گردد، تبانی برای مشخص نتیجه یک بازی است. یک بار چنین اتفاقی...

21 بهمن 1399

نهادینه سازی تفکر پژوهشی در تصمیمات و برنامه ریزی های سازمان نهضت سوادآموزی

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی فرا رسیدن هفته پژوهش را به همه پژوهشگران و محققان در عرصه تعلیم و تربیت و مخصوصاً فعالان در عرصه سوادآموزی تبریک گفت.

7 بهمن 1399

نمایشگر لمسی که اسپری می گردد

محققان به وسیله ترکیبی از تکنیک های چاپ سه بعدی و فناوری الکترونیکی قابل اسپری، نوع جدیدی از صفحه نمایش لمسی موسوم به ProtoSpray را ابداع نموده اند که تقریباً می تواند به هر شکلی درآید.

11 شهریور 1399

دیدگاه نماینده روسیه درباره تأثیر فعالیت سازمان ملل بر دنیا

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل معتقد است که این سازمان ایده آل نیست، ولی به رغم تمام کاستی ها، همچنان مورد احتیاج بوده و به راستی مانع از بروز جنگ جهانی سوم شده است.

10 شهریور 1399

خنده های نوبتی شاعر در فیروزه

به گزارش خبرنگاران، ناصر فیض از جمله شاعران طنزپرداز معاصر است که شعرهای او در مجلات و روزنامه های زیادی به چاپ رسیده و کتاب های متعددی هم به قلم او روانه بازار شده است.

3 تیر 1399

تور صنعتی واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در شیراز برگزار گشت

سهراب بنام به خبرنگاران گفت: صاحبان صنایع کهگیلویه و بویراحمد در قالب تور صنعتی از ظرفیت های تولیدی شهرک صنعتی بزرگ شیراز دیدن کردند.

1 تیر 1399